Nasze książki

Zatrudnienie osób niepełnosprawnych w Polsce na otwartym i chronionym rynku pracy... Zakładowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Ekonomiczne aspekty zatrudniania osób niepełnosprawnych w Polsce w œwietle aktualnych uregulowań prawnych dotyczących pomocy publicznej ze szczególnym uwzględnieniem wpływu dofinansowań do wynagrodzeń osób niepełnosprawnych na sytuację finansową jednostki Wydatkowanie środków ZFRON na indywidualne programy rehabilitacji
W serwisie znajduje się: 17547 pytań z odpowiedziami, 39 pytań oczekujących oraz 2737 komentarzy  

Kontakt

OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH SP. Z O.O. SP.K.


Serwis Informacyjny Serwis Vademecum Wiedzy Serwis Telefoniczna Obsługa Konsultacyjna System rozliczeń dofinansowań

Administrator serwisów:

adres: Plac Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
NIP: 517-036-22-36, REGON: 180950466, KRS: 0000452408

Biuro handlowe (adres korespondencyjny):
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
ul. A. Fredry 1/1, 37-700 Przemyśl

infolinia OBPON: 0801 00 30 31
tel./fax: (16) 679-16-16
serwis internetowy: www.obpon.pl
e-mail: biuro@obpon.pl

konto bankowe: 22 1750 1224 0000 0000 3832 4438
Raiffeisen Bank Polska S.A.

Napisz do nas: info@vademecumwiedzy.pl

Formularz kontaktowy:
  • Imię i nazwisko:
  • Nazwa firmy:
  • Adres firmy:
  • Telefon:
  • Adres e-mail:
  • Treść:
  • Wpisz sumę dwóch liczb: 4 i 2



PREZES ZARZĄDU:
Krzysztof Kuncelman

e-mail: k.kuncelman@obpon.pl

PROKURENT:
Maciej Dratwa

e-mail: m.dratwa@obpon.pl

DYREKTORZY:
Rafał Kowalczyk

Dyrektor Zarządzający OBPON.PL

tel. (16) 679-16-16, e-mail: r.kowalczyk@obpon.pl

Edyta Sieradzka

Dyrektor Generalny ds. Wizerunku Spółki

e-mail: e.sieradzka@obpon.pl

Małgorzata Tylewicz-Piwnik

Dyrektor ds. Prawnych

e-mail: m.tylewicz@obpon.pl

HANDLOWCY - ZESPÓŁ SPRZEDAŻY:

W przypadku pytań prosimy wybrać opiekuna wg. regionu.

Monika Krzyżanowska

województwa: pomorskie, świętokrzyskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie

tel. (16) 679-16-16, e-mail: m.krzyzanowska@obpon.pl

Damian Dratwa

województwa: małopolskie, łódzkie, lubelskie, warmińsko-mazurskie

tel. (16) 679-16-16, e-mail: d.dratwa@obpon.pl

Agnieszka Lewandowska

województwa: mazowieckie, opolskie, podkarpackie, śląskie

tel. (16) 679-16-16, e-mail: a.lewandowska@obpon.pl

Agnieszka Jasińska

województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

tel. (16) 679-16-16, e-mail: a.jasinska@obpon.pl

DZIAŁ REKRUTACJI:
Renata Ginter

Manager działu HR

tel. 500 622 662, e-mail: r.ginter@obpon.pl

REDAKCJA SERWISU:
Annamaria Kaliszczak

Manager redakcji

tel. 536 335 019, e-mail: a.kaliszczak@obpon.pl

KSIĘGOWOŚĆ:
Elżbieta Olewicz

ekonomista

GRAFIK:
Mariusz Czekierda

prezentacje reklamowe, strony internetowe, reklama, e-mailing

e-mail: m.czekierda@obpon.pl

KONSULTANCI:
Edyta Sieradzka

Dyrektor Generalny ds. Wizerunku Spółki

Małgorzata Tylewicz-Piwnik

Dyrektor Ds. Prawnych w OBPON - doradca i konsultant w OBPON.PL (prawnik)

Dorota Myszkiewicz

ekonomista

Ilona Bajor

ekonomista, konsultant w OBPON.PL

Anetta Lewandowska

Konsultant i doradca w OBPON.PL (ekonomista)



NASZE SERWISY INTERNETOWE:
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepelnosprawnych Organizacja Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
www.obpon.org
serwis informacyjny
www.obpon.pl
serwis konsultacyjno doradczy (pytania i odpowiedzi)
www.vademecumwiedzy.pl
telefoniczna obsługa konsultacyjna (TOK)
www.tok.obpon.pl
największy portal pracy osób niepełnosprawnych
www.werbeo.pl
agencja pracy, rekrutacja osób niepełnosprawnych
www.rekrutacja.obpon.pl
portal rekrutujący dla osób niepełnosprawnych
www.praca.obpon.pl
portal rekrutacyjny dedykowany studentom i absolwentom
www.student.obpon.pl
aplikacja do rozliczeń dofinansowań do wynagrodzeń
www.e-sod.pl
system ewidencji ulg we wpłatach na PFRON
www.ewidencjaulg.pl
aplikacja system ewidencji Zakładowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
www.e-zfron.pl
serwis dla płatników PFRON oraz firm udzielających ulg we wpłatach na PFRON
www.ulginapfron.pl
pełna oferta wydawnictw dla pracodawców Osób Niepełnosprawnych
www.ksiegarnia.obpon.pl
serwis prezentacyjny ośrodków rehabilitacyjno - wypoczynkowych
www.rehabilitacja.obpon.pl